Predaj / Prenájom

Alteria

Mojs

Bitarova

Rezidencia Predmestka - Trojizbový byt

Rezidencia Predmestka - Trojizbový byt

Požiadavka znela jasne - nájsť trojizbový byt za prijateľnú cenu v centre Žiliny. Klientke sme našli krásny slnečný byt v nadstavbe na Predmestskej ulici. Ide o novostavbu s príjemnou dispozíciou. V blízkom okolí, približne 1km, sa nachádza kompletná občianska vybavenosť mesta.

Darina K. : Rýchle, profesionálne jednanie makléra. Ďakujem za kvalitné služby.
Rezidencia Predmestská- Dvojizbový byt

Klientka mala požiadavku na Reality+ nájsť dvojizbový byt v blízkom okolí centra Žiliny. Voľba padla na Predmestskú ulicu, kde sa nachádza byt s množstvom slnka a peknou dispozíciou. Občianska vybavenosť sa nachádza v blízkom okolí, približne 1 km.

Miroslava H. : S prístupom Reality+ som nadmieru spokojná. Ochotu a ústretovosť v každom smere si veľmi vážim. Určite budem odporúčať.

Rezidencia Predmestská- Dvojizbový bytBitarová – rodinný dom - developerský projekt

Bitarová – rodinný dom - developerský projekt

Klient hľadal pokojné bývanie v tesnej blízkosti Žiliny. Túto požiadavku spĺňa developerský projekt šiestich rodinných domov v Bitarovej. Tichá nová lokalita, súkromná cesta, krásne výhľady a na dosah občianska vybavenosť. Na výber sú bungalovy alebo poschodové bývanie.

Daniela Ch. a Milan M. . : S lokalitou som nesmierne spokojný, zahŕňa všetko, čo sme požadovali. Veľmi si ceníme ochotu a dodržiavanie termínov makléra.
Teplička Nad Váhom - novostavba - bungalov

Klienti mali pôvodne záujem o hotový dom, ktorý bol žiaľ už rezervovaný. Po spoločnej konzultácii a našich odporúčaniach získali záujem o projekt pre stavebné povolenie a výstavbu. Zásadná a hlavná požiadavka bolo nasťahovanie sa v krátkom časovom rozmedzí.

Iveta V. a Karol V. :Všetky naše požiadavky boli promptne spracované, v Reality+ vytvorili veľmi podrobný harmonogram, ktorý do bodky dodržali. Sme maximálne spokojní, všetko išlo podľa predstáv, tiež si nesmierne ceníme ľudský prístup.

Teplička Nad Váhom - novostavba - bungalovKotešová - developerský projekt, výstavba novej obytnej časti v obci

Kotešová - developerský projekt, výstavba novej obytnej časti v obci

Rodinné domy sme predávali v troch fázach. Posledná fáza predaja sa realizovala v roku 2020. Išlo o 12 domov. Všetci klienti boli veľmi spokojní s tichou lokalitou s nádychom komunitného bývania.

Žaneta R. :Lokalita presne vyhovuje našim požiadavkám, sme veľmi spokojní s okolitým prostredím. Profesionálne služby, dodržiavanie termínov, rýchle jednanie.
Hliník nad Váhom – predaj starší dom – kúpa nového

Klienti prišli na obhliadku domu so serióznym záujmom. Bývanie v neďalekej bytovke chceli vymeniť za väčší objekt bez schodov. Vyriešili sme predaj bytu a zariadili všetky náležitosti s kúpou domu.

Igor K. a Anna K. :Pomoc s predajom a následnou kúpou domu si veľmi ceníme. Realitný maklér vyhovel našim požiadavkám, oboznámil nás so všetkými dôležitými informáciami. Maximálna spokojnosť.

Hliník nad Váhom – predaj starší dom – kúpa novéhoHliník nad Váhom - dvojpodlažný dom

Hliník nad Váhom - dvojpodlažný dom

Klient hľadal bývanie v danej lokalite, no nemal jasnú predstavu a pozemky žiaľ neboli k dispozícii. Zaujala ho naša stavba, kde sme vyriešili pozemok, projekt, stavebné povolenie, výstavbu.

Jakub S. :Nakoľko pracujem v zahraničí, veľmi oceňujem, že v Reality+ dokázali všetko samostatne zabezpečiť a vyriešiť. Bol som veľmi spokojný.
Zádubnie – novostavba - bungalov

Klient požadoval kompaktný bungalov. Aj, keď je pozemok jemne svahovitý, podarilo sa nám splniť všetky jeho požiadavky. Zabezpečili sme projekt, stavebné povolenie a výstavbu.

Katarína P a Miroslav P. :Sme maximálne spokojný s prístupom a znalosťami realitného makléra. Všetky naše požiadavky boli ochotne a profesionálne splnené.

Zádubnie – novostavba - bungalovSúhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.